Jdi na obsah Jdi na menu

Třetí přípravný zápas

Kostelní Hlavno - Sokol Záryby    3:1    /2:1/

V sobotu na pouť jsme sehráli další přípravné utkání a to s účastníkem I. B třídy Sokolem Záryby. Na skvělém trávníku se za úmorného vedra hrál velice dobrý fotbal. Soupeři chyběli tři hráči ze základu, ale nám hned čtyři. Hrálo se nahoru dolu. Naši hráči vůbec za soupeřem nezaostávali a v úvodu utkání opět promarnili 2-3 tutovky a tak až Toman ve 22. a 27. minutě zúročil vypracované šance, žádné náhodovky. Ve 31' byl faulován ve vápně Tudoši, ale Vojta Toman penaltu neproměnil. Hosté ve 39' snížili po standartní situaci. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. V 63' byl opět v pokutovém území faulován Pavel Sůra a druhou penaltu už proměnil Lukáš Zalabák a upravil tak na konečný výsledek 3:1.