Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 9. kolo

Sokol Březno - Kostelní Hlavno

1 : 0 /0:0/


Domácímu týmu se v posledních utkáních příliš nedařilo, a tak za krásného počasí byl odhodlán s tím něco udělat. My jsme do utkání vstoupili velice sebevědomě a v úvodních 10 minutách jsme předváděli velice pohledný fotbal a jen zásluhou selhání v koncovce jsme nevedli třígólovým rozdílem.
Ve 4´ předvedli O. Vašek s M. Bůžkem dobrou kombinaci, potom po levé straně Vašek odcentroval od rohového praporku, ale J. Bůžek zacílil vedle. V 8´ domácí kapitán nesmělým pokusem, ale vedle. V 9´ je faulován Novák na půlící čáře, Pokorný rychle rozehraje na nabíhajícího Sůru, ten se zbavil stopera a vyběhnuvšího gólmana domácích přehodil, ale s ním i branku. Velká šance opět neproměněna, a to byla prakticky poslední zakončená akce v prvém poločase z naší strany. V 11´ nechali naši hráči zcela volného domácího útočníka, Pokorný musel faulovat. Trestný kop skončil naštěstí těsně nad Musilovou brankou. Hra upadla do podprůměru z obou stran. Až v poslední 45´ dobrá kombinace našeho týmu a zakončení M. Bůžka skončilo dobrou střelou, ale vedle.

V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil, domácí jen rozbíjeli naše akce, často faulují, zejména Sůra schytal hodně ran. V 58´ po dosti krutém faulu opět na Sůru dává M. Bůžek těsně vedle. V 60´ Toman nepovedenou střelou nadělal domácímu brankaři velké problémy, kdy vysoký míč neodhadl, Vojta ale dává z dorážky vedle.Vzápětí spolupráce bratří Bůžků, ale Jindra přestřelil. No a do třetice jsme v 66´ neproměnili, když centr Sůry v gólové pozici minul J. Bůžek, a tak přišel trest pro nás. Domácí podnítili rychlý protiútok, který jsme nedokázali zastavit ani za cenu faulu a z prvé vážnější akce prohráváme 1:0. Bohužel naše produktivita v zakončení je špatná. Hru více otvíráme ve snaze vyrovnat a domácí mají další dvě příležitosti zvýšit svůj náskok. Bohudík, kapitán domácích hraje příliš na sebe a šanci nevyužívají. V 85´ po trestném kopu M. Bůžka vypadává prudká střela domácímu brankaři, míč dorážíme do branky, ale gól není uznán pro ofsajd, který si pomezní asi musel vymyslet. Utkání vrcholí. Střídající Zvoníček se uvolnil, posunul na Jindru Bůžka, ten je faulován. Následuje penalta, J. Bůžek si věřil, ale penaltu přestřelil. Utkání končí, lepší mužstvo – tedy mužstvo, které si vybojovalo více brankových příležitostí – jede domů bez bodů.  
 
Sestava:                                   Musil
                       Srnec    Pokorný      Hlaváček     Vašek
                    Nemeček     Novák      Sůra       M. Bůžek
                                       J. Bůžek      Toman

Střídali:  v 77' Zvoníček - Tomana
                v 79' Machka - Nemečka

Připraveni:
  Králík, ´Žďárský, Hanuš

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář