Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 8. kolo

14. 10. 2013

 

Kostelní Hlavno  -  Jizera Předměřice
     3 : 0 /0:0/
Po několika sezónách tu bylo opět derby, jak se patří. Hosté z Předměřic nemají body na rozdávání a přijeli do Hlavna bojovat s vidinou, že nemají co ztratit.
Za stálého deště se v prvé půli hrál zejména ze strany domácích trochu opatrný fotbal. Hosté důsledně bránili, příkladně bojovali a využívali rychlých útočníků k překvapivým brejkům. Prvou střelu na branku vyslali hosté v 9´, ale brankař Musil nadvakrát kryl. Střelba zejména po zemi byla velmi nebezpečná a v průběhu utkání se o tom oba brankaři několikrát přesvědčili. Naši hráči až ve 14´ po dobře zahraném trestném kopu z pravé strany Tomanem ohrozili branku hostí. Bohužel, Tudošiho vychytal gólman a dorážku Sůra neproměnil. Ve 22´ to byl opět Toman, který mohl skórovat z trestného kopu, ale se štěstím hostující gólman vytáhl na roh. A do třetice ve 36´ po zdařilé akci středem uvolnil Sůra Tomana, ale včasným vyběhnutím gólman vytěsnil nohou na roh. Ve 39´ po faulu na Tudošiho z dobré pozice M. Bůžek dává vysoko nad, a tak měli příležitost hosté, kdy z trestného kopu od lajny musel hasit Hlaváček na poslední chvíli, byl nepříjemně nakopnut, ale sebral se.
Ve druhém poločase vysunul trenér Sůru na hrot a Tudošiho zpátky do zálohy. Hned ve 46´ to byl Sůra, kdo pálil, ale přímo do brankaře. V 50´ opět agilní Pavel Sůra po spolupráci s Tomanem, ale i tentokrát gólman sice nadvakrát, ale čisté konto udržel. Až v 55´ perfektní kombinace, doslova byla rozebrána obrana hostí a Němeček svou příležitost proměnil. 1:0. Sůra hostující obranu zaměstnával víc jak dost, ve 49´ ideálně uvolnil Tomana a vedeme 2:0. Že to hosté nezabalili, jsme se přesvědčili v 61´, kdy střela z dobrých 25m orazítkovala tyč Musilovy branky. Vzápětí opět Sůra vyškolil obranu hostí, uvolnil Tomana, ale ten přestřelil. To, že Sůrovi není přáno v tomto utkání skórovat, jsme viděli v 70´ a 78´, kdy sám před brankařem dává vedle. V 83´ mohli hosté vstřelit kontaktní gól, ale centr zprava propadl obranou a končí těsně vedle levé tyče. Definitivní rozhodnutí přinesla 85´, kdy několik zápasů dobře hrající Vašek na levém obránci si narazil postupně s Bůžkem a Tomanem a důležitou brankou svojí slabší pravou stanovil konečný a spravedlivý výsledek 3:0.
Vítězství se nerodilo lehce, domácí diváci nebyli nadšeni hrou v prvém poločase, ale trpělivost se vyplatila. Pochvalu zaslouží všech 15 hráčů, ale největší zásluhu má asi Pavel Sůra, který ve druhém poločase doslova „rozbil“ hostující obranu.
Sestava :                       Musil
                  Srnec  Pokorný  Hlaváček  Vašek
                  Mašek   Novák    Sůra   Bůžek M. 
                           Tudoši          Toman
Střídali :   ve 28´ Němeček - Maška                         v 82´ Králík - Sůru   
                 v 60´ Machka - Tudošiho                        v 86´ Žďárský - Tomana 
                 v 71´ Zvoníček - Nováka
Připraven : Forejt
                
                      

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář