Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 6. kolo

2. 10. 2013

Dlouhá Lhota "B"   -   Kostelní Hlavno
            1 : 1    /0:0/Pro nás netradičně v neděli jsme i s druhým nováčkem remizovali. jenže tentokrát to bylo z naší strany úplně jiný fotbal a také soupeř byl kvalitnější. Domácí posíleni o tři hráče A-týmu (I.A třída) byli asi zatím nejfotbalovější z dosavadních soupeřů.

Naše mužstvo nastoupilo bez "ženáče" Jindry Nováka, který se den před zápasem oženil a po svatební noci neměl sil, dále pak bez zraněných opor Pokorného a Jindry Bůžka, přesto bylo domácím více jak vyrovnaným soupeřem. Prvních dvacet minut se hrálo svižně, ale bez vážnější koncovky. Ve 21' domácí měli příležitost z trestného kopu, ale Musil v pohodě kryl. Ve 24' jsme z trestného kopu měli příležitost my, tvrdá střela M. Bůžka jen tak tak neprolétla domácímu gólmanovi mezi nohama. Ve 28' po skvělé kombinaci na levé straně měl příležitost otevřít skóre Sůra, ale jeho slabá střela skončila v rukou domácího brankáře. Domácí ve 37' minutě využili zaváhání Němečka a Vaška, ale musil vše napravil a "uklidil" na roh. To byla poslední vážnější akce v prvním poločase.

Ve druhém poločase se hrál i nadále docela pohledný fotbal. V 56' zahrává roh Němeček, Toman se nejlépe orientuje, ale jeho gólovou střelu vytahuje nohou domácí brankář. Hrálo se nahoru-dolu. V 65' podnikli velice rychlý protiútok domácí, ale dobrou příležitost nepřesnou koncovkou promarnili. V 69' ale mají velkou příležitost otevřít skóre z pokutového kopu, který rozhodčí přísně nařídil za kontakt Hlaváčka s útočníkem domácích. Musil a fotbalový Pán Bůh byli na místě a špatně zahranou penaltu Musil vystihl a vytáhl na roh. V 77' opět skvělý Musil byl proti změně skóre a jasnou gólovku opět zneškodnil. Vzápětí po rozehrávce Sůra z pravé strany nezištně uvolnil zcela volného Machku, ale ten prováhal a v supergólvce dává vedle. V 82' se domácí přece jen dočkali, když se jejich hráč opřel do míče a z dvaceti metrů nedal skvělému Musilovi šanci. 1:0. Hru více otvíráme a ve snaze vyrovnat mají domácí v 85' další šanci, ale Musil naše hráče drží. V 88' po autovém vhazování se dobře uvolnil Tudoši, levačkou nacentroval před branku, kde Toman hlavou lehce tečoval a bylo vyrovnáno! Následný závěrečný tlak domácích po sérii rohových kopů jsme ustáli a zaslouženě vezeme bod.
 

Sestava:                                 Musil
                       Srnec   M. Bůžek    Hlaváček   Vašek
                       Králik     Tudoši        Sůra       Němeček
                                        Machka   Toman  

Střídání:
v 84' Hanuš - Králíka
v 84' Žďárský - Němečka
v 89' Forejt - Tomana

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář