Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 5. kolo

23. 9. 2013

Kostelní Hlavno - Kropáčova Vrutice
    4:0
/2:0/    

 

Po fotbalové blamáži v Kněžmostě bylo naše mužstvo odhodlané odčinit tragický výkon. Soupeř, který v minulém kole získal prvé tři body, měl být tím snazším, a také byl. Ocenit musíme snahu pomoci mužstvu Jindry Bůžka a Vojty Tomana, kteří s nedoléčeným zraněním nastoupili, a každý po gólu přispěl k úspěchu mužstva. Bohužel, zranění Pokorného ho do zápasu nepustilo.

Po celý zápas jsme jasně soupeře přehrávali, takže mohl odjet ještě s daleko větším debaklem. Již v 5´ hosté špatně zahráli ofsajd systém, ale Toman tváří v tvář gólmanovi neproměnil. V 19´ chtěl V. Toman odčinit neproměněnou šanci, ale z trestného kopu neuspěl. To se mu podařilo o minutu později, když O. Vašek rozehrál od postranní čáry trestný kop, Jindra Bůžek zpracoval a nezištně uvolnil Tomana, a ten zajistil vedení 1:0. Ve 20´ prohrál snad jediný souboj Novák, ale hosté z dobré pozice nedali. Z následného protiútoku měl velkou příležitost Toman, který sám před brankařem sice zaváhal, ale jeho střelu brankař vytáhl až za brankovou čarou. Bohužel pomezní byl daleko, a tak se hrálo dál. Ve 36´ po autovém vhazování se nejlépe v šestnáctce zorientoval Sůra, přihrál lépe postavenému J. Bůžkovi a je to 2:0! Následně musí být střídán zraněný Toman a nastupuje Machka.

Ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali daleko výrazněji, ale na další góly jsme si museli počkat. V 50´ Sůra narážečkou uvolnil J. Bůžka, ale ten na dlouhou nohu špičkou nastřelil pouze tyč. O dvě minuty později opět Sůra ve spolupráci s J. Bůžkem připravili pro Machku, ale ten dává jen do břevna. Hosté jsou pod neustálým náporem našich hráčů. Agilní Sůra v 53´ se otočkou v malém vápně uvolnil, přihrál J. Bůžkovi, ale ten dal vedle. Po hodině hry z 20 metrů Tudoši tvrdě vystřelil a gólman hostů vytáhl na roh. V 73´ velice podařená kombinace Tudoši-Němeček-Machka dává konečně třetí důležitý gól. Autorem byl Machka. V 76´ jsme totéž předvedli z pravé strany po ose Mašek - M.Bůžek - J.Bůžek, který nestřílel, ale pustil za sebe, kde zcela volný Machka zvyšuje na 4:0. Hosté za celý druhý poločas ani jednou nevystřelili na bránu Musila. Za rozhodnutého stavu trenér postupně střídá čtyři hráče a utkání končí zaslouženým vítězstvím.

Sestava:                                                    Musil

                            Mašek           Hlaváček           Novák         Vašek

                          M. Bůžek            Tudoši             Sůra           Němeček

                                                     J. Bůžek           Toman
 

Střdání:   v 46' Machka - Tomana
                  v 75' Žďárský - Vaška
                  v 81' Králík - Bůžka
                  v 83' Forejt - Němečka
                  v 85' Hanuš - Tudošiho

Trenér tak nově plně využil pravidlo o střídání 5ti hráčů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář