Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 3. kolo

10. 9. 2013

Kostelní Hlavno - Židněves                   
                1 : 1  /0:1/

Nováček okresního přeboru Sokol Židněves a představil se na našem hřišti a po velmi dobrém výkonu nebyl daleko od vítězství. Naše mužstvo tento zápas nezastihl v optimální pohodě a zdravotním stavu, což ale neberu jako alibi a když se k tomu přičte nepřesnost rozhodčích, nebyl to povedený zápas. Někdy se to tak seběhne, že se nic nedaří, přesto se boduje.

Od prvé minuty nás hosté prakticky do ničeho nepustili. Vysoko napadali, byli běhaví, dosti důrazní a v osobních soubojích nekompromisní. Když zjistili, že nastavenou tvrdost rozhodčí toleruje, plně toho využívali. Úvod utkání se prvých patnáct minut odehrával bez šancí mezi oběma "šestnáctkami". Bohužel pro naše mužstvo již ve 2' si obnovil zranění stoper Pokorný a v 16' musel být střídán. Nahradil ho Machka. V 19' Jindra Bůžek po centru ze standardky v dobré pozici přestřelil. Byl to právě náš nejstarší hráč, který v prvém poločase zahrát, běhal, nabízel se. Prostě byl vidět. Ve 20' je v souboji v šestnáctce nekompromisně sražen Toman, píšťalka mlčí. Jasná penalta! Vojta se zranil po pěti minutách musí být střídán, nahradil ho Srnec. Ve 21' opět Jindra Bůžek viděl, že gólman hostí je dosti venku, ale jeho oblouček proletěl nad jeho brankou. Ve 32' vyrobil Novák na stoperu hrubici a hned dva hráči se ocitli před brankářem Musilem, ale jak se lehce do šance dostali, tak lehce zahodili. Bohužel o dvě minuty později už prohráváme, kdy po faulu-nefaulu a následném centru se neskutečně trefil do levé šibenice hostující hráč a brankář Musil byl bez šance. Tento gól byl vyústěním dobré hry hostů i nepřesností rozhodčího. Ve 40' se po dlouhém výkopu brankáře Musila dostal před stopera hostí Jindra Bůžek, je povalen a až na pokyn pomezního je nařízen přímí volný kop, z dobré pozice. Bohužel další špatné rozhodnutí rozhodčího, kdy místo červené ukázal jen žlutou kartu.Trestný kop se M. Bůžkovi hodně nepovedl a jde se do kabin.

Ve druhém poločase místo zraněného kříže nastupuje Vašek. Naši hráči se snaží s výsledkem něco udělat, bojují, ale hra se nedaří. Unavený Sůra z ranní soutěže hasičů není tím hnacím motorem jako obvykle. Trenér míchá sestavou jak se dá, ale vyrovnání a zlepšená hra nepřichází i když Sůra a J. Bůžek hlavou těsně vedle nebo nad. My hrajeme vzadu na riziko a hosté toho využívají k brejkům, ale bez zakončení. V 85' Mašek neví co s míčem, lehce střílí na branku hostí, brankař tuto střelu podcenil, neudržel a Machka využil a dorazil do branky. 1:1! Šťastný gól nás postavil na nohy a po zbytek zápasu jsme hosty zatlačili před jejich branku. V 88' po rohovém kopu skvělým zákrokem tentokrát brankář hosty podržel, když vytáhl bombu M. Bůžka, kterou již všichni viděli v síti.

Utkaní končí nerozhodně, hosté jsou smutní, my spokojeni s bodem. Fotbal někdy nemá logiku.

Sestava:                                          Musil
                     Hlaváček   -  Pokorný   -   Novák  -  Kříž
                     M. Bůžel    -    Mašek    -     Sůra   -  M. Němeček
                                            Toman    -   J. Bůžek


Střídali: 
   v 16'   Machka - Pokorného
                ve 25'   Srnec - Tomana
                ve 46'   Vašek - Kříže


Připraveni: Žďárský, Forejt


Omluveni: Tudoši, Hanuš, Zvoníček, Zalabák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář