Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 2. kolo

2. 9. 2013

TJ SOKOL ŘEPOV - KOSTELNÍ HLAVNO

      0 : 3   /0:2/

 

Na krásném fotbalovém stadionku a kvalitním pažitu jsme zaslouženě zvítězili, i když gólů mohlo být v síti domácích daleko více. Neproměněné šance a dobrý výkon domácího brankáře Vlka, způsobili to, že k vidění byli branky "pouze" tři.


Prvou střelu na branku vyslali domácí již v 1', ale byla to na dlouhou dobu také střela ojedinělá a šla vysoko nad. Ve 3' Vojta Toman poprvé prověřil domácího brankáře, ten vytáhl na roh. V 9' zahrávají domácí standardku z dobré pozice, ale opět vysoko nad. Toman v 15' po samostatné akci tvrdě pálí, ale brankář nohou vyráží a z dorážky dává Jindra Bůžek nad. V 19' po autu jsme "po Plzeňsku"  rozebrali domácí obranu a Martin Bůžek prostřelil - vedeme 1:0! Ve 22'  se domácí po zaváhání stoperů dostávají do slibné šance, ale včasným vyběhnutím brankář Musil odkopl do bezpečí. Ve 28' po Tomanově dobře zahraném rohovém kopu Martin bůžek neproměnil, když domácí brankář reflexivně nohou vytáhl na další roh. Ve 34' ne zcela fit Pavel Sůra na půlce vybojoval pro Jindru bůžka, ten přihrál Tomanovi do lepší pozice a vedeme 2:0! Domácí nestačí odvracet jeden protiútok za druhým a jen se brání. Vysvobozuje je až poločasová přestávka.
Úvod druhého poločasu patřil domácím, ale své akce zakončili špatně nebo naše obrana byla pozorná. My potřebovali vstřelit třetí gól pro uklidnění, ale natrápili jsme se na něj. Ve 49' perfektní akce celého mužstva, Toman naservíroval Němovi před prázdnou branku, ale ten místo razantní střeli volí střelu technickou a brankář Vlk bravůrním zákrokem kryl. V 57' po spolupráci J. Bůžka a Tomana domácí brankář opět reflexivně vytáhl. Po hodině hry Toman uvolnil dobře hrajícího Ondru Vaška, ale pět domácí brankář nohou vytáhl na roh. V 65' domácí stoper doslova brutálním zákrokem sestřelil Pavla Sůru, ale uviděl jen žlutou. Být tam někdo jiný, asi by na chirurgii v Mladé Boleslavi měli práci. Pavel to ustál, ale po dalších pěti minutách je střídán. S žaludečními potížemi odehrál skvělé utkání. Nahradil ho Machka. V 80' po dlouhém výkopu Musila prodlužuje Jindra Bůžek na nabíhajícího Vaška a ten přes teč obránce dává důležitý gól.

3:0 pro hostující mužstvo je zcela výstižné o obrazu hry.

Sestava:                                         Musil
                        Srnec       Pokorný          Hlaváček          Kříž
                    M. Bůžek     Němeček        Sůra               Vašek 
                                             J. Bůžek     Toman

Střídání:  Machka - Sůru
                 Králík - J. Bůžka

Připraven: Žďárský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář