Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 14. kolo

31. 3. 2014

FK Krnsko - Kostelní Hlavno
  4 : 2    /1:0/           

 

Úvod utkání patřil jednoznačně našemu mužstvu.

Již ve 2' využil velkého zaváhání domácího stopera Jindra Bůžek, ale jeho střela skončila na tyči. V 17' zachytil na půli rozehrávku domácích Sůra, uvolnil J. Bůžka, ale jeho křižná střela skončila těsně vedle. Ve 26' se poprvé vážnějí dostali do zakončení, ale po centru zleva domácí hráč hlavou branku netrefil. Ve 31' po rohu Jirky Zvoníčka nevyužil zmatků Sůra ani Toma, A tak přišel ve 35' trest, kdy po propadu zálohy si domácí jednoduchou narážečkou rozebrali naše stopery a prohráváme 1:0.
Ve 37' Hanuš vystihl rozehrávku domácích, dlouho přihrávkou vybídl Zvondu, který přesně naservíroval J. Bůžkovi, ale ten v dobré příležitosti musel zakončoval levou, a tak gólman domácích neměl problém.

Ve druhém poločase v 53' Sůra zachytil odkop domácích, přihrál Tomanovi, který prodloužil na J. Bůžka, ale tomu v poslední chvíli domácí obránce vypíchl na roh. V 59' po zbytečné ztrátě Zvoníčka u půlící čáry, následoval rychlý protiútok domácích do rozhozené obrany, následný centr Hanuš neodhadl a Němeček na nerovném terénu špatně zpracoval a zasáhl míč rukou. Z následné penalty jdou domácí do dvoubrankového náskoku.
Sami jsou výsledkem překvapeni. Z minima vytěžili maximum. O minutu později mohl snížit Zvoníček, ale dobrou přihrávku Sůry neproměnil. V jasné gólovce trefil jen do brankáře domácích. V 65' naše obrana vyrobila nesmyslný roh na jehož začátku byl Hanuš a po velké nedůslednosti a i zaváhání stoperů i brankáře vedou domácí o tři branky.
V 68' střídá Králík Němečka, V 70' se vysunul pokorná na hrot útoku a v dobré pozici střílí jen těsně nad. Možná přihrávka na J. Bůžka by byla lepší. V 75' J. Bůžek snižuje z trestného kopu po faulu na jeho osobu. Bohužel v 78' po rohovém kopu a nedostatečném důrazu brankáře musila dávají domácí asi rozhodující gól na 4:1.
V 85' hrajeme v obraně na tři hráče. Snažíme se ještě alespoň o vyrovnání. Po velkém tlaku, kdy Sůra neprostřelil brankáře, doráží Pokorný a snižuje na 4:2. Následně je zcela zbytečně vyloučen Jirka Zvoníček, kdy kritizoval hlavního rozhodčího a šel pod sprchu. Od tohoto hráče očekával trenér "trochu více". Domácí zvítězili hlavně důrazem v osobních soubojích, bojovností a hlavně produktivitou v koncovce.

 

sestava:                                 Musil
                    Hanuš     Pokorný     Hlaváček     Žďárský
               Němeček M.    Sůra       M. Bůžek    J. Zvoníček
                                     J. Bůžek      Toman

střídali: Králík - Němečka

nemocen: Novák, Tudoši, P. Zvoníček

trest: Srnec

???: O. Vašek a L. Mašek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář