Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 12. kolo

13. 11. 2013

Kostelní Hlavno - Čejetice                      
           1 : 2       /1:0/

Poslední utkání na domácím hřišti v podzimní části se nám vůbec nepovedlo. Bez pěti Hráčů základní sestavy jsme ho nezvládli, soupeř nás přehrál ve všech atributech a byli jsme rádi, že jsme neodešli ze hřiště s debaklem.

Na velmi těžkém terénu na nás hosté doslova "vlítli". Ve 2' zachraňoval Hlaváček, ve 3' dvakrát Musil. Do 8' jsme se nedostali za vlastní půli. V 9' po autovém vhazování se na půlící čáře dostal k míči Vojta Toman a potvrdil, že fotbal nemá logiku. Z dobrých 35-40 metrů cílenou střelou dokonale zaskočil brankáře hostí a vedeme 1:0. V 11' rozehrává Pokorný ze středového kruhu a brankář hostí má opět velké starosti, aby podruhé neinkasoval. Další šanci připravil v 15' Hanuš, kdy od brankové čáry našel nabíhajícího Zvoníčka, ale ten v dobré pozici neskóroval. Ve 25' Toman naposledy v tomto utkání ohrozil brankáře hostí, kdy prošel z půlky, ale jeho dobrou střelu k levé tyči brankář kryl. Ve 30' hosté nastřelili spojnici břevna s tyčí, ale z hora. Ve 38' zahrávají hosté roh zprava a naši obránci vykopávají dvakrát z brankové čáry. Ve 40' opět standardka a se štěstím odvracíme na roh. I ve 45' jsme to ustáli, kdy Ondra Vašek hlavou odvrátil.

Ve druhém poločase jsme se jen bránili a bylo otázkou času, kdy inkasujeme. V 51' hosté ze přímého kopu z dobré pozice míří nad. V útočné fázi jsme "marní", když už se naskytne příležitost, tak to zbabráme. V 59' nás hosté rozebrali, ale v dobré šanci šanci střílí nad. V 71' je po druhé žluté vyloučen Hanuš za zbytečnou klukovinu. V 74' se radují hosté, kdy doslova rozebrali naši obranu a proměňují snad 7/8 "tutovku". Neudržíme míč na svých kopačkách déle jak 30 vteřin a v 79' inkasujeme podruhé.  Ve snaze vyrovnat se Pokorný posouvá na hrot, ale v 88' ve snaze rychle rozehrát aut je vyloučen i Srnec za vražení do hráče, který mu nechtěl dát míč. Hloupost jako u Hanyho. Ve čyřech minutách nastavení se už nic vážného nestalo a tak prohráváme poprvé doma, bohužel zaslouženě.

Sestava:                                      Musil
                           Srnec   Pokorný      Hlaváček    Vašek
                           Králík    Zvoníček      Novák     Bůžek M.
                                          Hanuš         Toman

Střídali:   v 70' Machka - Králíka
                v 80' Žďárský - Zvoníčka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář