Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 11. kolo

7. 11. 2013

Akuma Mladá Boleslav - Kostelní Hlavno      
     1 : 0

Domácí prozatím ztratili sedm bodů, když remizovali v Benátkách a v Kosmonosích 1:1 a jedinkrát prohráli ve třetím kole v Kosořicích 4:1. Dokázali jako jediní pokořit domácí tvrz v Kněžmostě, a proto prozatím vedou tabulku okresního přeboru. Náš tým jako každý rok provází v závěru podzimní části nemoci - zranění, a tak se sestava lepí jak se dá. Neúčast obou útočníků J. Bůžka a Tomana byla až příliš citelná. Tudošiho nahradil Novák a Vaška Mašek. Určitě se nevymlouváme na improvizovanou sestavu, sehráli jsme vyrovnaný zápas, hrálo se nahoru-dolu s minimem šancí na obou stranách.

V prvém poločase měli optickou převahu domácí, ale do vážnější šance se nedostali. Ani my jsme si nevytvořili žádnou příležitost skórovat, a tak se šlo to kabin za bezbrankového stavu.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji. Ve 47' po uvolnění Sůry se dostal do zakončení Němeček, ale domácí brankář se slabou střelou neměl problém. V 51' si to oba hráči vyměnili, ale Sůra domácího brankáře nepřehodil. Odpověď domácích přišla v 53', kdy z dobrých 25 metrů vypálil domácí hráč, brankář musil neudržel, ale v dorážce vytěsnil na roh. Ještě musím podotknout, že se hrálo na těžkém terénu, zejména na polovině k lesu. V 51' zbytečně fauloval Hanuš a domácí z trestného kopu nastřelili tyč naší branky. Vzápětí zahrávají další trestný kop, ale ohrožení Musila se nekonalo. Domácí nápor mezi 53' až 64' vyústil faulem brankáře Musila na domácího útočníka. Tomu již nic jiného nezbývalo a snažil se napravit chybu svých spoluhráčů.
Domácí kapitán Kamenický se nemýlil a bezpečně proměnil. 1:0. To bylo v tomto utkání ze strany domácích vše, co předvedli. Bohužel předvedli se někteří diváci z Kostelního Hlavna, zejména jeden. Ten zřejmě "pod vlivem" si ani neuvědomuje, že svým chováním ubližuje našim hráčům. Místo aby se naše mužstvo snažilo vyrovnat a mělo na to, musí se řešit tento divák. Nehraje se 4 minuty, ale prakticky od 75' do konce utkání se domácí jen brání. Do útoku se posunuje Sůra, Pokorný do zálohy. Domácí se soustředili jen na obranou činnost a bojují. V 88' je faulován na hranici pokutového území Bůžek, ale snad jediná vážnější chyba hlavního rozhodčího neumožnila našemu mužstvu alespoň se pokusit z trestného kopu vyrovnat. Ve 4 minutě v nastavení se spíše nehraje a emoce na hřišti i v hledišti ukončí závěrečný hvizd.

V obrané činnosti jsme až na jediný vážnější moment, bohužel rozhodující, uspěli, bohužel bez útoku, i když zejména Hany  snahu nelze upřít, se hrát nedá. Zvláště pak proti vedoucímu mužstvu na jeho hřišti. Doufejme, že se alespoň Toman do závěrečných dvou kol uzdraví a nějaké body ještě získáme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář