Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 10. kolo

Kostelní Hlavno - Benátky "B"           
          2:0   /1:0/


Za krásného podzimního odpoledne na náš tým čekalo mladé mužstvo rezervy Benátek. Toto mužstvo je nevyzpytatelné a dovede porazit kohokoli, ale i prohrát z outsiderem. V našem rýmu chyběl Toman, nemocný Tudoši, který už asi letos dohrál, Zvoníček a Mašek, oba v zaměstnání.

/vod obou poločasů patřil hostům. Naši hráči již tradičně začátek zápasů hrají poněkud rozpačitě. Prvou šanci na změnu skóre měli hoste ve 4', kdy z trestného kopu nepříjemnou střelu musel krotit brankář Musil. Pak následovala herní pasáž, Kde se více bojovalo o každý míč, než-li se rodili kloudnější akce. Ve 27' Pokorný se štěstím zastavil dobře rozvíjející se útok benáteckých, posunul na J.Bůžka, ten ideálně přihrál na rozběhnutého Pavla Sůru, který, ač faulován, dotáhl svůj nájezd k důležitému prvému gólu. 1:0! Hosté jsou jsou nepříjemně běhaví, naši hráči nemáš čas na nějakou kombinaci a tak se jde do kabin.
Úvod druhého poločasu jasně patřil hostům. Ve 49' velice dobře zahraná standartka z levé strany, kdy naše obrana se štěstím odvrací. To samé se odehrálo v 54', ale hosté přehnali důraz na stopera Hlaváčka, který se sotva sebral ze země. V 57' hosté doslova rozebrali naši obranu, jejich útočník na hranici ofsajdu, ale brankáře tváří v tvář nepřekonal. Musil vyrazil ale jen k nohám dalšího hráče, jeho střelu však Hlaváček vykopává z brankové čáry. Veledůležitý okamžik pro další vývoj utkání. O tři minuty později je faulován Sůra a M. Bůžek z trestného kopu z dobrých 25metrů překvapil hostující brankáře. 2:0! Nedáš-dostaneš stále platí. V 73' si J.Bůžek pohlídal ofsajd a sám z půle běžel na brankáře, toho obešel, obešel i vracejícího obránce, ale dal vedle. V 80' vybídl střídajícího Hanuše Sůra, ten ideálně přihrál J.Bůžkovi, ale ten do prázdné nedal - trefil tyč. V 82' opět Hanuš hledal zprava J.Bůžka, ale zakončovat měl sám. V 88' do třetice Hany, kdy již kulhající Sůra ho poslal do další šance, ale gólman ho slavným neučinil. Utkání končí naším vítězstvím, ale byla to "šichta". Výraznou oporou byl stoper Pokorný, který svou zkušeností několikrát zasahoval na poslední chvíli.

 

Sestava:                                Musil
                    Srnec    Pokorný      Hlaváček    Vašek
                    Němeček   Sůra       Novák      M.Bůžek
                                   J.Bůžek     Machka

Střídali:   v 60' Králík - Hlaváčka
                 v 75' Hanuš - Machku
                 v 89' Žďárský - Sůru

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář