Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014 - 1. kolo

26. 8. 2013

     Kostelní Hlavno - FK Krnsko                      
     2 : 0      
/2:0/

 

V úvodním utkání nového ročníku okresního přeboru nám los opět v prvním kole přiřkl Krnsko. Tak jako v minulém ročník, tak i tentokrát, jsem zvítězili, ale výhra se rozhodně nerodila lehce.


Úvod utkání byl z obou stran dosti nervózní. Hra se utápěla v nepřesnosti obou mužstev. V 6' Pokorný našel dobrým pasem nabíhajícího Němečka, ale z dobré šance jsme zahrávali pouze rohový kop. V 10' zahrozili hosté ze standardky z levé strany a dobře zahraný signál skončil jen těsně vedle naší banky. Naši hráči začínají hru ovládat, útoky vedeme většinou po levé straně a přichází i brankové příležitosti. V 16' zleva dobře pronikl Srnec, jeho přízemní přihrávku J. Bůžek pustil na Sůru, ale Pavel dává vedle. Ve 24' opět dobře založená akce po levé straně, J. Bůžek si v šestnáctce dovolí podržet míč, snaží se uvolnit a je jasně podkopnut. Z nařízené penalty Vojta Toman bezpečně proměňuje. 1:0!
Ve 30' po velice zdařilé akci, kdy dobře hrající Tudoši vybojoval a uvolnil Sůru, který se protáhl po levé straně, prudkou přihrávkou našel nabíhajícího J. Bůžka a vedeme 2:0! Ve 34' si dobře poradil s odkopem a běžel sám na brankáře hostí. V rozhodujícím okamžiku je ale faulován a místo druhé penalty kopeme pouze roh. Ve 43' hosté mohli snížit, ale střela opět jen těsně minula tentokrát druhou tyč Musilovy branky.
Ve druhém poločase jakoby z naší strany nastoupilo úplně jiné mužstvo. Hra se přestala dařit. Hosté převzali iniciativu a až do 57', kdy Němeček zleva prošel a nacentroval na Nováka, který v jasné gólovce přestřelil. Po odchodu Tudošiho ztrácíme střed hřiště. Zbytečně faulujeme, začínáme zbytečně řečnit s rozhodčími, ale i tak máme šance vstřelit třetí gól. V 70' zahrává Toman zprava standardku, ale Sůra neproměnil. V 72' poprvé výrazně podržel mužstvo brankář Musil, když reflexivně vyrazil na roh. Hosté se nevzdávají, v obraně hrají na riziko, ale neproměňují ani jasné další dvě tutovky. V 78' má velkou příležitost Ondra Vašek, kdy si narazil se Sůrou, ale prováhal a brankář zneškodnil samostatný nájezd. V 83' už poněkolikáté zbytečně ztratil Němeček, hosté podnikli rychlý protiútok, obránci nestačili na nabíhajícího hráče, který však ztroskotal na skvělém Musilovi. Utkání končí v pravou chvíli.

Úvodní body jsou vydřené. Neproměňování vypracovaných šancí a zbytečné řeči a emoce nás v dalších zápasech může mrzet.

Sestava:                                               Musil

                           Hlaváček     Pokorný        Novák      Srnec

                            M. Bůžek     Tudoši           Sůra     M. Němeček

                                                J. Bůžek       Toman
                       

střídali: Vašek v 53' Tudošiho
               Kříž v 80' Hlaváčka

připraveni: Hanuš, Králík, Žďárský, Zalabák L.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář