Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 9. kolo

22. 10. 2012

Kostelní Hlavno - Kropáčova Vrutice
    4 : 1  /1:0/

Pro naše mužstvo, které v podzimní části provází jedna nepříjemná rána za druhou, to bylo velice důležité utkání. Marodka se částečně vyprázdnila, ale po utkání to bylo zcela jinak. Za dané situace jsme nastoupili v optimální sestavě, ale někteří hráči nebyli zcela fit.
 
Utkání začala opatrně z obou stran. Nepřesnosti na obou stranách moc fotbalové krásy nepřinesly. Prvou vážnější šanci mělo naše mužstvo, když v 9´ po pravé straně využilo otevřené obrany hostí a prudký střílený centr tečoval Tudoši za záda gólman hostí – 1:0.
I nadále se nehrál pohledný fotbal. Ve 22´ propadli hráči na naší levé straně a Musil opět prokázal svoje kvality. Ve 25ˇ opět nedorozumění v našich obraných řadách, stoper pokorný byl faulován, ale hrálo se dál. Rychlou akci hostů musel obtížným zákrok zastavovat Srnec, ale jeho zákrok byl posouzen jako ošklivý faul od posledního hráče a následovala červená. O tom byl přesvědčen snad jen jeden muž.
Pro naše mužstvo nepříjemná situace. Z Trestného kopu hosté přestřelili. Rázem se naše obrana ocitá čím dál tím více pod tlakem, ale pouze rohové a trestné kopy pro hosty, které brankáře Musila neohrozily. Další nepříjemná věc nastala, když pro zranění byl střídán Tudoši. Nahradil ho Kříž.
Ve druhém poločase jsme hosty zaskočili aktivní hrou. Nejprve byl faulován Sůra a z trestného kopu M. Bůžek bombou trefil jen náruč gólmana. To bylo ve 48´. V 50´hned tři gólové střely odvracel gólman hostů i s pomocí obránců. Kapituloval až po rohovém kopu, kdy zůstal zcela volný Pavel Sůra a hlavou zvýšil na 2:0.
V 60´ vybojoval Pavel Sůra míč a běžel do otevřené obrany. Bohužel nešel sám, ale přihrál Tomanovi, ten byl faulován. Z následného trestného kopu byl pouze roh a po něm další šance, ale nikdo zmatek před brankou Vrutice nevyužil. Hosté se postupně sbírají, ale těží jen ze standartek, které jsou posuzovány tak nějak jinak. V 69´ trestný kop jen olízl břevno naši branky. V 70´ ale trestný kop skončil v šibenici Musilovi branky. 2:1.
Hosté touží po vyrovnání proti deseti. Našim více otvírají hru a zákonitě přichází trest. V 80´ dlouhý nákop pokorného podběhne obránce hostí. Toman si pak poradil s dalším obráncem a důležitým gólem zvyšuje na 3:1.
V 82´ hosté z dalšího trestného kopu neskórují, osvobozujeme se jen dlouhým odkopem na soupeřovu polovinu. Míč sleduje Toman, toho si však nevšimne krajní obránce hostí, snaží se o rozehrávku s brankářem, ale tam je Vojta Toman a ten si opět poradil a upravil 4:1.
 
Dvě hrubé chyby hostů v závěru utkání rozhodli o zaslouženém vítězství. 65 minut jsme hráli o 10-ti a bojovali. Důležitá výhra byla dílem celého mužstva.  

trenér

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář