Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 26. kolo

17. 6. 2013

Kněžmost  -  Kostelní Hlavno
3 : 1     /2:1/

 

Poslední kolo měl být už jen dohrávkou mez jakýchkoli emocí. Opak byl pravdou. V případě našeho vítězství bychom skončili na druhém místě jako v loňské sezóně a zopakovali tak nejlepší umístění klubu.


Utkání začalo dosti nervózně. Domácí po doplnění mužstva v zimě se stali "mužstvem Jara". Po skončení podzimní části skončili na předposledním místě. Notně jim stouplo sebevědomí a na naše mužstvo si věřili. V našem týmu nastoupil uzdravený Pokorný, ale rodinných důvodů chyběl Novák a Hlaváček byl po svatbě. V 11' se zbytečně nechali vylákat Hanuš a Pokorný a po jejich obejití zcela volný hráč nedal Musilovi šanci - 1:0. My bohužel hrajeme v úvodu bez zakončení. V 18' střela domácího hráče skončila těsně vedle naší branky. Nás tak trochu na nohy postavil domácí obránce, který doslova namazal Tomanovi a ten vyrovnal na 1:1. Domácí notně znervózněli a my se začínáme prosazovat. Ve 32' si Sůra zaběhl za obranu domácích, ale dal vedle. Domácí využívají rychlosti svého útočníka Štěpánka a musíme být stále ve střehu. Ve 36' Musil včas vyběhl a odvrátil nebezpečí. Ve 37' po rohovém kopu sice Hlaváček odvrátil, ale následný centr, kdy Sůra zapomněl hráče za sebou, končí na hlavě domácího útočníka a míč míří jen těsně vedle. Domácí využívají naší menší koncentrovanosti a nejprve ve 40' ještě Štěpánek svou šanci nevyužil, a tak ve 41' , kdy Musil zabránil gólu, se míč šťastně odrazil a po následném centru Štěpánek sám před brankou zvyšuje na 2:1 pro domácí.
Hned po rozehrání M. Bůžek z dobrých 30ti metrů vypustil jeho pověstnou bombu, ale gólman domácích skvěle vytáhl na roh. Roh zahrával M. Němeček, Sůra si perfektně naběhl a už všichni viděli míč v síti, ale opět skvělým zákrokem domácí mužstvo podržel. Z dalšího rohu z dobré pozice J. Bůžek přestřeluje a je poločas.
Ten začali domácí svou šancí snad ve 20té vteřině, kdy prošli lehce až před naší branku, ale šanci zahodili. V prvých 20ti minutách se hra odehrávala ve středu hřiště, pouze v 51' J. Bůžek šajtlí trefil jen do brankáře. V 67' opět domácí Štěpánek před naším brankářem, který včas vyběhl a zažehnal. Hru začínáme více ovládat, ale nedaří se nám finální přihrávka. V 79' po postupné zdařilé kombinaci se v dobré šanci objevil M. Němeček, ale dal vedle. V 80' domácí vyslali náhodnou střelu, spíše odkop, ale jen těsně olízl břevno naší branky. Utkání graduje. My se nadechujeme ve snaze vyrovnat, domácí se brání jen dlouhými odkopy. V 82' po jednom takovém zůstávají hned tři domácí hráči v jasném ofsajdu. Dva se nezapojují do hry, jsou si vědomi, ale třetí hraje dál. K překvapení všech pomezní jen přihlíží a domácí zvyšují na 3:1. Následuje hodně emocí, podají žluté karty, ale co naděláš. Už se více nehraje jak hraje a utkání končí. Pan rozhodčí dostává co proto, ale jen se usmívá.


Tak skončil soutěžní ročník 2012-13.

 

Sestava:                                 Musil
                     Hanuš - Pokorný - Hlaváček - Srnec
                    M. Bůžek - Tudoši - Sůra - M. Němeček
                                     J. Bůžek - Toman

 

Střídání: v 52' Vaška - Hlaváček

 

Připraveni: O. Němeček, Králík, Žďárksý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář