Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 24. kolo

3. 6. 2013

 

Bezno – Kostelní Hlavno
                                0 : 8 /0:4/
   V sobotním deštivém odpoledni (že by psa nevyhnal) se přece jen dalo na fotbal dívat. Nejvyšší vítězství a ještě na hřišti soupeře bylo dílem celého mužstva a střelecky se prosadil pěti góly Vojta Toman. Trávník byl po deštivém počasí v dobrém stavu, a tak se hrálo.
   Již v 1´ využil chyby domácího stopera Toman, ale technická střela skončila na břevně. V 5´ Sůra prošel mezi obránci, uvolnil Jindru Bůžka, který ještě přihrál do šance Tomanovi a ten je zezadu faulován. Nařízenou penaltu sám bezpečně proměnil. V 7´ předvedli naši hráči akci jako z učebnice. Rozebrali domácí obranu a Jindra Bůžek dává gól do prázdné branky. Ve 14´ po ztrátě Nováka ve středu hřiště mají šanci snížit domácí, ale Musil, to je gólman. V 17´ Martin Bůžek perfektní kolmicí vybídl Tomana, ten obešel gólmana a do prázdné brány dává na 0:3. O dvě minuty později opět M. Bůžek kolmicí tentokrát na Sůru, který dělá kličku domácímu brankaři a ten ho „sundá“. Je penalta. Tu jde zahrávat Jindra Bůžek, ale nestřílí přímo, přihrává na nabíhajícího Martina Bůžka a ten dává opět do prázdné. Málokdy k vidění, perfektně provedeno! 0:4. To, že se hraje na obě branky, jsme se přesvědčili ve 22´, kdy musel Musil napravovat zaváhání Hanyho a následně Tudyho. Ve 28´ samostatný nájezd neproměnil Sůra, jeho střela těsně minula levou tyč. Ve 40´je nucen střídat J. Bůžek, kdy se po faulu nepříjemně zranil. Nahradil ho uzdravený Ondra Němeček, který ve 44´ zaváhal, když místo přihrávky volil střelu levou a poločas končí.  
   Ve druhém poločase chuť našich hráčů do hry neustala. Ve 47´ opět M. Bůžek byl u zrodu pátého gólu, kdy přes Sůru, který uvolnil Tudošiho ten měl skórovat, ale přihrál vlevo Tomanovi a ten dává do prázdné brány na 0:5. V 53´ je opět M. Bůžkem zahrán trestný kop. Místo střely přihrál M. Němečkovi, a ten prostřelil brankaře. 0:6. V 58´ mohl skórovat Toman, ale neproměnil. Ale vynahradil si to v 78´, kdy se omylem dostal na pravou stranu a „Robbenovským“ gólem zvyšuje na 0:7. V 80´ mohli skórovat domácí, kdy po rohovém kopu domácí hráč bombou z 25m prověřil bdělost Musila. Ten skvělým zákrokem potvrdil, že chce konečně vyhrát „s nulou“, a střelu vytáhl. V87´přes Hanyho M. Bůžek zatáhl po pravém křídle, namazal před bránu nabíhajícímu Tomanovi a ten svým pátým gólem upravuje na konečných 0:8!
Sestava:                                        Musil  
                                   Hanuš, Hlaváček, Novák, Srnec
                             M.Bůžek, Sůra, Tudoši, M.Němeček
                                           J.Bůžek, Toman
 
Střídali: ve 40´ O.Němeček – J.Bůžka
                 v 55´ O.Vašek – Nováka
                 v 70´ Králík – M.Němečka   
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář