Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 23. kolo

27. 5. 2013

 

Kostelní Hlavno - Kosmonosy

              5 : 1 / 3:0/

Po velice hektickém utkání v minulém kole v Kropáčově Vrutici jsme si s chutí zahráli fotbal bez zbytečných emocí, nevybíravých zákroků a urážek. Hosté z Kosmonos jsou také ohroženi sestupem. Představili se omlazeným mužstvem, ale až na závěr, kdy byli vystřídáni Sůra a Tudoši, nic moc nepředvedli. V naší základní sestavě chyběl zraněný Pokorný („Fošna“).

Úvod utkání byl z obou stran opatrný. Hosté ve 3´ po zaváhání brankáře Musila vnesli do naší obrany zmatek, ale odvrátili jsme. Ve 13´ mohl skórovat Sůra, ale dobře zahraný roh Jindry Bůžka poslal hlavou v jasné gólovce vedle. V 17´ jsme se už radovali, když po faulu na Tomana Martin Bůžek využil chybné postavení brankaře a z trestného kopu z dobrých 22 metrů otevřel skóre. Na 2:0 zvýšil po akci, kdy nám to vycházelo jen tak tak. Na konci byl Toman, který zužitkoval zpětnou přihrávku M. Němečka. Ve 36´ jsme dobře založili pohlednou akci přes celou obranu, Tudoši prošel přes oba střední záložníky a uvolnil Sůru. Ten zvýšil na 3:0. Ve 42´ mohl skorovat Toman, ale nezužitkoval výbornou přihrávku J. Bůžka, když se objevil sám před brankařem. 

Do druhého poločasu jsme vstoupili velice dobře. M. Bůžek ve 46´ prošel po pravé straně, vrátil zpět Machkovi, ten z první nacentroval a Sůra hlavou dává na 4:0. V 55´ hosté po předchozím vystřídání tří hráčů předvedli akci, kdy nás rozebrali a Musil neměl nárok a do prázdné brány snižují na 4:1. V 57´ jako by Martina Bůžka někde píchlo, prošel přes dva obránce hostí v pokutovém území, třetí ho sestřelil a z penalty J. Bůžek nezaváhal. 5:1. Poté jsou postupně střídáni Sůra a Tudoši pro zdravotní potíže. Bohužel s nimi odešla i naše hra. Hosté se začínají prosazovat, hodně jim jejich zlepšenou hru usnadňujeme. Vytrácí se herní disciplina, chaos v bránění a zbytečné fauly dávají hostům prostor k ohrožení naší branky. V 71´ sice Jindra Bůžek z trestného kopu měl šanci, ale brankař hostí kryl. V 72´ hosté také z trestného kopu dávají jen těsně vedle. V 80´ se vytáhl brankař Musil, když vytáhl další trestný kop, který už všichni viděli v síti. Závěr patřil hostům, kdy v 89´ jen těsně minuli Musilovu branku.

  Tak konec nám sice nevyšel, ale potřetí za sebou jsme doma vyhráli 5:1 a diváci mohli být spokojeni.

Sestava:               Musil

                                Machka

            Hlaváček – Novák – Srnec

   M.Bůžek – Sůra – Tudoši – Němeček

                    J.Bůžek – Toman

  Střídali: v 60´ Sůru – Králík

                     v 65´ Tudošiho – Hanuš

                     v 80´ Machku – Žďárský

     Připraven: Vašek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář