Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 22. kolo

21. 5. 2013

Kropáčova Vrutice - Kostelní Hlavno
                   2 : 2     
/1:1/

V "anglickém" týdnu jsme sice prohráli v Horkách, ale po dobrém výkonu. Pak jsme 2x naplno bodovali, nejprve v Krnsku, doma jsme to jsme to potvrdili jednoznačným vítězstvím nad Březnem a chtěli jsme vyhrát i takové "malé derby" v Kropáčově Vrutici. Domácí mají záchranářské starosti, a tak se očekával zajímavý zápas. A to taky byl!

Již v 1' po dlouhém výkopu brankáře Musila levý obránce vyrobil minelu, k míči se dostal Jindra Bůžek, ale jeho umístěnou střelu gólman domácích vytáhl na roh. Po zahrání rohu mohl skórovat Toman, jeho střela skončila vedle. Pak se hrálo jen mezi šestnáctkami. Ve 22' domácí zahrávají standartku z dobré pozice, ale Musil neměl problém. To samé se odehrálo ve 26', kdy střela střele skončila vedle levé tyče. My jsme bohužel v útočné fázi dosti neškodní, neudržíme míč. Postupný protiútok se nám nedaří založit a dlouhé výkopy neudržíme déle než-li pár sekund. Ve 35' domácí útočník důrazem přehlavičkoval oba stopery a s přehledem otevřel skóre - 1:0 pro domácí. Ti vycítili šanci, a tak ve 41' opět po důrazném průniku domácího hráče musel zachraňovat Pokorný. Bohužel si poranil koleno a musel být odnesen na nosítkách. Než-li stačil trenér vystřídat, konečně jsme založili akci, kdy Machka perfektní přihrávkou našel nabíhajícího Sůru a ten umístěnou placírkou vyrovnal na 1:1. To bylo ve 45'. Na druhou minutu nastavení nastoupil Tudoši místo Pokorného.

Ve druhém poločase jsme se obávali tlaku, zejména ze strany rozhodčích, bohužel se to potvrdilo. Ve 46' zabojoval M. Němeček a dostal se k odraženému míči sám na hranici šestnáctky, ale místo toho, aby přihrál lépe postavenému J. Bůžkovi, zbrkle zakončil. V 59' hned tři hráči domácích se ocitli před brankářem Musilem, ale ten čaroval. Ofsaidové postavení nebylo domácím nic platné. V 65' zahrává M. Bůžek od postranní čáry trestný kop, domácí se  štěstím odvracejí na roh. Ten zahrává J. Bůžek, přesně si naběhl Toman a hlavou dává na 1:2. Domácí jsou zaskočení. V 68' se v dobré pozici ocitl J. Bůžek, ale nezpracoval. V 72' byl nesmyslně odmáván a odpískán údajný ofsaid Tudošimu, který vybíhal na přihrávku ze své poloviny a mohl jít sám na domácího brankáře. Domácí se dostávají do závěrečného tlaku, kterému hodně moc pomáhají rozhodčí. V 82' po obráceném autu a údajnému faulu zahrávají domácí od postranní lajny trestný kop. Bohužel Machka nedoskočil a zahrál na roh. Z následného rohu domácí nepokrytým hráčem vyrovnávají na 2:2. V závěru je na hřišti hodně emocí. Ošklivé fauly na obou stranách jsou jen za žlutou, ale proč? Jeden hlavnovský divák mi řekl, že proti 14ti se prostě vyhrát nedá!

Sestava:                                             Musil
                                                           Machka
                                        Pokorný - Hlaváček - Srnec
                                   M. Bůžek - Sůra - Novák - M. Němeček
                                                 J. Bůžek - Toman

Střídali:   v 44'  Tudoši - Pokorného
                 v 80'  O. Němeček - J. Bůžka
                 v 90'+4'  Hanuš - O. Němečka

Připraveni: Žďárský, Králík

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář