Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 21. kolo

12. 5. 2013

Kostelní Hlavno - Březno                
            5 : 1        /3:1/


V podzimní části soutěže jsme v Březně utrpěli debakl. Neúčast klíčových hráčů a zranění musel trenér řešit zařazením do sestavy dvou hráčů z bývalého B-týmu a nebýt Musila v naší brance mohl být výsledek i dvouciferný. Odveta, kdy trenér měl až  na Tudošiho kompletní kádr, se zdařila.

Úvod utkání byl pro diváky tou nejlepší pozvánkou na fotbal a po celé utkání nemuseli litovat, že přišli na okresní přebor. Již ve 2' Sůra uvolnil J. Bůžka, ten chtěl obejít brankáře hostí, ten ho fauloval a neřízenou penaltu bezpečně proměnil Pokorný. Ve 4' minutě bylo srovnáno, když propadla obrana na levé straně a hosté lacino vyrovnali. Hned po rozehrávce Sůra svým typickým způsobem prošel obranou, ale jeho střela skončila na tyči, odražený mohl uklidit M. Němeček, ale přestřelil. V 7' minutě předvedlo naše mužstvo super fotbalovou akci, kdy byli na konci bratři Bůžkové. Martin přesně posadil na skvěle naběhnuvšího Jindru a ten hlavou dává na 2:1. V 10' minutě podobná akce ale z druhé strany, Toman je faulován, jasná penalta. Ale rozhodčí neměl odvahu po osmi minutách zapískat druhou. Hrál se docela rychlý fotbal a akce na obou stranách byly fotbalové a pohledné. Ve 26' zahrozili hosté, když střela nejaktivnějšího hráče hostí jen těsně minula šibenici naší branky. Ve 40' dobře založený protiútok Hlaváčka přes Tomana a Sůra zvýšil na 3:1.

Ve druhém poločase to bylo jednoznačně naše mužstvo, které ovládalo hru a předvádělo ještě lepší fotbal jak v prvém poločase, i když na čtvrtý gól čekalo až do 80'. Před tím měli v 58' šanci, ale Sůra neproměnil. V 63' po velké obléhání Novák dává těsně vedle, v 69' Tomana vychytal gólman, a tak až po faulu na střídajícího Ondru Němečka Martin Bůžek z trestného kopu zvyšuje na 4:1. V 82' opět bomba Martina Bůžka, ale hostující gólman vytáhl. Poté jsme pohrdli vstřelit další góly: nejprve Martin Němeček a vzápětí Jindra Bůžek neproměnili jasné gólovky. A tak až minutu před koncem proměnil svou třetí šanci Martin Němeček, kdy Toman vystřelil, gólman vyrazil a dorážku tentokráte Martin proměnil. Zasloužený potlesk přítomných diváků po skončení utkání, jen těch gólů mohlo být více.

Sestava:                                                               Musil

Machka  -  Pokorný - Hlaváček - Srnec      

M. Blůžek  -  Sůra  -  Novák  -  M. Nemeček

J. Bůžek  -  Toman

Střídali: O. Vašek  v 60' Srnce
               O. Němeček v 70' Nováka
               Žďárský v 85' Hlaváčka

Připraveni: Hanuš, Králík, Zalabák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář