Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 20. kolo

6. 5. 2013

 

FC Horky  –  Kostelní Hlavno
                                  2 : 1  /2:0/  
   Domácí mužstvo, které si postup už asi vzít nenechá, v minulém kole nečekaně prohrálo s „béčkem“ v Benátkách, a tak bylo patrné, že další zaváhání si nemůže dovolit. Naopak naše mužstvo se postupně zvedá, hlavně herně, a nebýt rozhodčího Pažouta, bylo by to krásné fotbalové odpoledne. S jeho rozhodováním nemohla a nebyla spokojena obě mužstva a fotbalu spíše překážel.
   Domácí na nás doslova „vlítli“. Z úvodního náporu vytěžili pouze čtyři rohové kopy, a když už se zdálo, že jsme přežili to nejhorší, přišel útočný faul-nefaul Němečka, domácí rychle rozehráli, jejich útočník v samostatném úniku proti Musilovi uspěl a prohráváme 1:0. Vychytralost domácích, špatná reakce našeho mužstva. To běžela 9´. Ve 20´ opět po ztrátě na půli soupeře, rychlé přenesení zprava doleva, kde Machkou nepokrytý domácí hráč opět sám na našeho gólmana a prohráváme 2:0. Naše protiútoky jsou docela neškodné, chybí finální přihrávka, a když přijde, tak nemáme potřebné štěstí. V prvém poločase jsme gólmana domácích ani jednou neohrozili, střely našich hráčů skončily vysoko nad nebo vedle.
   Ve druhém poločase jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. Sice již ve 47´ mohli jít domácí z nenápadné střely do třígólového vedení, ale o minutu později se ocitl Hanuš sám před domácím gólmanem. Neproměnil, ale vycítili jsme šanci. Sice se asi jednalo o ofsajd, ale hrálo se dál. Toman vystřídal na hrotu útoku Machku a byl to právě on, který v 60´ využil zaváhání v domácí rozehrávce, když Hlaváček vypíchl a přes Sůru a M. Bůžka Toman technickou střelou nedává gólmanovi šanci. 2:1. Nepřesná rozhodnutí rozhodčího na obě strany hru zbytečně kazí a deptají hlavně našeho trenéra. Evidentní 2-3 ruce, které si domácí hráči sami nastřelí, ani jednou neodpískal. V 67´ po neodmávaném ofsajdu domácích mohou zvýšit, ale překonaného Musila zastoupil Hanuš a z brankové čáry vykopává. Domácí se dostávají zpět do hry pomocí vymyšlených trestných kopů, ale vždy se ubráníme. V 83´, kdy byli domácí hráči hned 2x po sobě v ofsajdu, mohli definitivně rozhodnout, ale snad to viděl fotbalový Bůh a po tyči a břevnu jsme to ustáli. Naše snaha o vyrovnání dovoluje domácím takovéto šance, ale… Když se ještě chceme pokusit o vyrovnání, všechny překvapí závěrečný hvizd. Vysvobození pro pana rozhodčího. Domácí mužstvo bylo jasně fotbalovější, ale v závěru bychom si vyrovnání zasloužili.
 
sestava:   Musil – Hanuš, Pokorný, Hlaváček, Srnec -
                           - M. Bůžek, Vinš, Sůra, Machka -
                           - M. Němeček, J. Bůžek
střídali:   ve 46´ Toman – Machku
                   v 75´ Vašek – Vinše
připraven: Žďárský
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář