Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 19. kolo

30. 4. 2013

                           Kostelní Hlavno  -  Čejetice

                                                    5  :  1 /3:0/

 

   Hosté z Čejetic na jaře ještě neprohráli, získali 10 bodů a v tabulce se dotáhli na naše mužstvo, které naopak ještě nevyhrálo a získalo pouze bod. Trenér měl až na Ondru Němečka celý kádr pohromadě, především útočníka Jindru Bůžka. Byl to jeho zápas, i když nelze opomenout výkon brankaře Musila.

   V úvodu utkání jsme působili dosti nervózně, hosté byli fotbalovější a měli více ze hry. Nám pomohl gól v 16´, kdy po autu J. Bůžka se v pokutovém území perfektně uvolnil Pavel Sůra a z otočky dává prvý jarní gól ze hry. Ve 20´ se vytáhl skvělým zákrokem hostující brankař, kdy po akci Machky gólovou střelu Jindry Bůžka vytěsnil na roh. Po tomto momentu se nám hra přestala dařit. Hosté se dostávají do šancí především po trestných kopech, ale nemají dobrou mušku a obrana a gólman Musil odvrací. Ve 30´ po pravé straně nebojácně prošel do vápna Tudoši, ale na střelu už neměl sílu. Z následného protiútoku mužstvo podržel brankař Musil. Poté pro zranění musel střídat Tudoši. Ve 36´ po přesném pasu Nováka, Jindra Bůžek v pádu trefil neskutečně, asi by to byl gól roku. Paráda. Veledůležitý gól. Vedeme 2:0! Gól do šatny na 3:0 dal Martin Němeček, kdy po spolupráci bratří Bůžků Jindra perfektní přihrávkou uvolnil „Němu“, a ten do prázdné brány nezaváhal.

   Druhý poločas pro nás nezačal dobře. Na začátku 47´ podnikli hosté akci po levé straně, následný centr rukou srazil Pokorný a následovala penalta. Musil opět prokázal své kvality a vyrazil. Z dorážky jsme hostům nedovolili skórovat, i když se štěstím. V 52´ Sůra svým typickým způsobem prošel přes několik protihráčů, uvolnil Jindru Bůžka, a ten věděl co s tím. 4:0! Nejstarší hráč v našem mužstvu měl neskutečnou chuť do hry, to asi ta kapitánská páska! V 57´ a 58´ mohou hosté mluvit o štěstí, neboť dvě střely Jindry Bůžka o vlásek minuly branku. O tom, že to soupeř nezabalil, jsme se přesvědčili v 62´, kdy Musil opět podržel. V 65´ za potlesku diváků je střídán Jindra Bůžek a nastupuje Toman. V 70´ Toman zahrává zprava rohový kop, domácí stoper jen prodloužil za sebe, a tam dobře postavený M. Němeček hlavou zvyšuje na 5:0! V 73´ zahrává trestný kop M. Bůžek a jen těsně vedle levé tyče. V 77´ opět okno v naší obraně a Musil stále drží nulu! V 83´ Sůra prudkou přihrávkou hledá naše útočníky, ale stoper hostí ve snaze zabránit si sráží míč za záda svého brankaře. Na brankové čáře ještě doráží dobíhající Machka, ale pan pomezní nesmyslně mává ofsajd, a tak závěr patří hostům, kteří v 88´ dávají čestný gól. Potrestali tak zbytečně rozhozený tým, kdy řešíme zbytečné akce v předešlých minutách.

   Výsledek jednoznačný, ale vývoj a průběh zápasu nebyl takový. Velké zlepšení z předešlých zápasů tu bylo patrné, ale není to ta správná pohoda, jako na podzim.                            

 

Sestava: Musil – Hanuš, Pokorný, Novák, Srnec 
                        – Tudoši, Sůra, Vinš, Machka –
                            J. Bůžek, M. Němeček
 
Střídali: ve 35´ M. Bůžek – zraň. Tudošiho
                 v 65´ Toman – J. Bůžka
                 v 79´ Žďárský – M. Němečka
 
Připraven: Hlaváček, Králík, Zalabák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář