Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 18. kolo

24. 4. 2013

Mnichovohradišský SK "B" -  Kostelní Hlavno               
                                        3  :   0       /0:0/                  

 

 Od začátku jarní části nás trápí herní krize. Hra se nám nedaří, k tomu se ještě tentokrát přidali nemoci a zranění. Chyběli hned čtyři hráči a po dvaceti minutách i stoper Pokorný, kterého trápí kotník. Domácí v minulém kole obdrželi v Benátkách "sedmičku", ale vůli po vítězství měli o mnoho větší nežli naši hráči.

Prvou příležitost ke změně skóre měl již ve 3' Ondra Němeček po perfektním uvolnění Sůry, ale v koncovce zklamal. Jinak dřel, na hřišti byl jeden z mála, kteří byli vidět. V 7' musel zachraňovat brankář Zalabák, když faulovaný Sůra nestačil uklidit do bezpečí. Největší příležitost v prvém poločase měl ke vstřelení gólu Toman, když po autu Němečka Tudoši přihrál před prázdnou branku, ale prostě to nejde. Do konce poločase se hraje převážně od šestnáctky k šestnáctce. 
Do druhého poločasu máme nešťastný vstup, když hned ve 46' po autu Hanuše Bůžek zaváhal a domácí hráč vymetl šibenici naší branky. Takový gól, už asi nikdy nedá. Náhoda - štěstí. Ponaučení jsme si nevzali a o minutu později musel čarovat Zalabák a napravil zaváhání stoperů. V 54' po našem zahraném trestném kopu domácí odvrací a po samostatném úniku po levé straně dávají domácí druhý gól. Šanci vstřelit kontaktní gól propásl Novák, když Sůra po průniku po pravé straně nacentroval přesně, ale Jindra Novák dává hlavou nad. V 74' opět po nedůslednosti v obranné činnosti dostáváme na 3:0 a je hotovo. V 83' Toman z trestného kopu nastřeluje břevno. V 86' odpustil pan rozhodčí penaltu proti našemu mužstvu, ale jinak měl na naše hráče daleko přísnější metr. Utkání neovlivnil. 

Sestava: Zalabák - Hanuš, Pokorný, Hlaváček, Bůžek - O. Němeček, Sůra, Novák, Vašek - Toman, Tudoši

Střídali: Žďárský Pokorného ve 20', Králik Vaška v 70'

Připraven: Musil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář