Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 17. kolo

15. 4. 2013

 

Kostelní Hlavno - Akuma Ml. Boleslav
1 : 4 /0:2/
   V jarní části prozatím ani jeden tým neokusil radost z vítězství. Naše mužstvo trápí herní krize. Inkasujeme velice laciné branky po individuálních chybách, a pak nemáme psychickou sílu utkání zvrátit nebo alespoň remizovat.
   Prvou příležitost mělo naše mužstvo, když po centru Jindry Bůžka Pavel Sůra nepřekonal brankaře hostí a s pomocí obránce uklidili na roh. To bylo v 5. minutě. V 10´ se naši obránci nedohodli, Srnec jen tečnul míč, kterého se zmocnil útočník hostí a samostatný nájezd proměnil. Prohráváme 0:1. Ve 14´ bylo ještě hůře! Po našem autovém vhazování u půlící čáry zbytečně ztrácíme míč a hosté, kteří jsou fotbalovější, využívají špatného postavení obránců a prohráváme 0:2. Brankař Musil neměl šanci. Hosté plně ovládli hru. Naši hráči jsou psychicky dole. Až ve 40´, po snad jediné fotbalové akci za prvý poločas, hosté odvrací po centru na roh. Ten dobře rozehrál Toman, ale po velkém zaváhání hostí není nikdo, kdo by míč dorazil do branky, a tak gólman hostí s pomocí tyče dále drží čisté konto.
   V druhém poločase trenér udělal dvě změny a pokusil se výsledkem ještě něco udělat. Bohužel hned snad po 30 vteřinách opět po individuální chybě Martina Bůžka inkasujeme potřetí. O výsledku zápasu je rozhodnuto. Herní kázeň některých hráčů je bohorovná, ale i pohyb a bojovnost zaostává za podzimní částí. V 80´ zahrávají hosté rukou v pokutovém území dost nešťastně a z penalty Toman snižuje na 1:3. Utkání pomalu končí, ale hosté jsou stále při chuti. Po rozehraném faulu na naší polovině necháváme hosty pohodlně rozehrát a narážečkou mezi našimi stojícími hráči dávají čtvrtý gól. Brankař Musil nemá slov.
   Hlavně musíme přestat kritizovat okolo, každý musí začít sám od sebe a věřit, že se sebereme a zlomí se to.
sestava:   Musil – Hanuš, Hlaváček, M.Bůžek, Srnec –
                             Tudoši, Pokorný, Sůra, O.Němeček –
                             Toman, J.Bůžek
střídali: v 40´ Machka – O.Němečka
             v 46´ Novák – Srnce 
             v 80´ Vašek – Pokorného
připraven: Králík, Vinš, Žďárský
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář