Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013 - 16. kolo

9. 4. 2013

 

Kosořice  -  Kostelní Hlavno

                                         3 : 0 /2:0/

 

   Na letošní jaro velice kvalitní trávník v Kosořicích přinesl částečně zlepšenou hru našeho mužstva, i když to kýžený efekt nepřineslo. Domácí mužstvo hrající v dolní polovině tabulky trápí marodka, a tak muselo nastoupit několik hráčů „B“ mužstva, kteří měli sobotní zápas v nohách, přesto to na naše hráče stačilo.

   Již v 9´ lovil náš brankař Musil míč ze své sítě. Domácím se zdařila akce, zleva nacentroval Machač a zcela nekrytý domácí „Dino“ Darmoš pohodlně skóroval. Velice laciný gól, který připomínal branku z minulého týdne. Našim se hra nedařila, příliš chybných přihrávek, malá agresivita v osobních soubojích dovolila domácím v 17´ zvýšení skóre. Po dobře zahraném rohovém kopu opět Darmoš prodloužil, domácí Pára se nejrychleji zorientoval a hlavou zvyšuje na 2:0. Teprve po tomto gólu se naše hra zlepšuje. Ve 23´měl velkou příležitost snížit M. Němeček, ale trefil jen do brankaře. Domácí začínáme přehrávat, ti často faulují, ale naše standardky nejsou nebezpečné. Výjimkou je trestný kop M. Bůžka, se kterým si ale domácí brankař poradil. Ve 35´ domácí zahrávají rohový kop a štěstí, že jsme potřetí neinkasovali, když hlavička domácího hráče „olízla“ břevno Musilovy branky. Těsně před koncem poločasu domácí dávají třetí gól, ale pro ofsajd ho rozhodčí neuznali.

   Ve druhém poločase nastupuje náš ne zcela zdravý Novák ve snaze s výsledkem ještě něco udělat. Nežli jsme se stačili rozkoukat, byl tu opět domácí Darmoš a Musil vytáhl jeho bombu na roh. Naše zlepšená hra nutí domácí k chybám a začínáme se prosazovat. V 65´se M. Němeček prosadil na pravé straně, odcentroval nabíhajícímu O. Němečkovi, ale jeho perfektní hlavička pouze „orazítkovala“ břevno. V 82´ Jindra Bůžek naběhl na kolmici, a po obejití brankaře jeho slabší střelu-přihrávku ze dvou kroků Toman poslal nad. V 90´ lehce ztrácíme ve středu hřiště, domácí hráč v samostatném nájezdu se štěstím prostřeluje Musila potřetí.

   Domácí prostě vůli po vítězství měli mnohem větší. Naše zlepšená hra ve druhém poločase obrat bohužel nepřinesla. Někteří naši hráči zahráli hodně pod své možnosti.   

sestava: Musil - Hanuš, Hlaváček, Pokorný, Vašek -

                        Machka, M. Bůžek, M. Němeček, O. Němeček –

                        J. Bůžek, Toman

 střídali: v 46´ Novák – Vaška

             v 69´ Vinš – O. Němečka

             v 80´ Králík – Machku

připraven: Žďárský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář