Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/13 - 8. kolo

15. 10. 2012

Březno - Kostelní Hlavno
6 : 0    
/3:0/

 Domácí mužstvo se v uplynulé sezóně úspěšně zachránilo a svůj kádr doplnilo o navrátilce z hostování a zatím, až na Benátky, nemají špatné výsledky. Naše mužstvo je naopak po úspěchu v uplynulé sezóně a zachování stávájícího kádru (chybí jen J. Novák) rozporuplné. Herně přesvědčili jen v úvodních dvou kolech a pak se doslova sestava lepí jak se dá. Absencí v jednotlivých utkání je až příliš. To, co naše mužstvo potkalo v Březně je asi zatím vrchol.

Jak šly minuty: ve 3' domácí svou prvou šanci neproměnili, ale ve 4' už vedou 1:0. V 7' mohl Mára Vinš vyrovnat, ale jeho tvrdou střelu s obtížemi domácí brankář kryl. Ve 12' se zranil Martin Němeček, nahradil ho Mikšovský. V 18' zastavil Tudoši nejlepšího domácího hráče faulem a z nařízené penalty - 2:0. Ve 22' po autu domácích ránu do šibenice vytáhl skvělý Musil v naši brance.
Ve 30' po chybě Vaška opět Musil zneškodnil samostatný nájezd. Bohužel, ve 36' po dalším samostatném úniku domácího útočníka kapituloval. 3:0. Ve 38' další tvrdá střela domácích olízla šibenici Musilovy branky. Ve 39' na trestný kop M. Bůžka naběhl Tudoši, ale jeho gólová hlavička se odrazila od hrbolu v domácí brance a jen těsně lízla tyč. Vzápětí se zranil M. Bůžek a poločas končí pro nás milosrdných 0:3.
Do druhého poločasu nenastoupil Bůžek, nahradil ho "Béla" Zíma a zraněný Hlaváček jen staticky hrál v útoku. Dá se říci, že do druhého poločasu nastoupili pouze tři hráči základní sestavy. Přesto jsme inkasovali čtvrtý gól až v 70'. Před tím však opět ve 48', 50' a 60' čaroval brankář musil. V 68' po centru Vinše dobře naběhl Gürtler, ale hlavou přesně netrefil. Pak přišla odpověď domácích. Samostatný nájezd hostující hráč proměnil, když přehodil Musila. To se opakovalo i v 85' a v 90' po dokonalém vyšachování tří našich hráčů do prázdné dávají domácí na 6:0.

Doufejme, že tři nemocní se uzdraví, nově zranění tři hráči se dají na Vrutici do pořádku a doma získáme potřebné tři body.

trenér

sestava I. půle:
Musil - Hanuš, M. Bůžek, Hlaváček, Žďárský - Tudoši, Vinš, M. Němeček, Vašek - Toman, Gürtler

sestava II. půle:
Musil - Mikšovský, Hanuš, Tudoši, Žďárský - Zíma, Vinš, Vašek, Gürtler - Toman, Hlaváček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář