Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/13 - 4. kolo

16. 9. 2012

Akuma Mladá Boleslav - Kostelní Hlavno                
            2 : 0       /1:0/

 Na Akumu jsme odjížděli v silně improvizované sestavě bez obou útočníků a dvou obránců. Přesto jsme byli odhodláni napravit domácí porážku a bodovat.

Do utkání nastoupili lépe domácí. Do tlaku je dostala série tří rohových kopů, s kterými jsme si ,sice s obtížemi, ale poradili. Ve 20' utekl míč M. Němečkovi a Musil reflexivně zachránil. O dvě minuty později se prosazujeme i my, ale Sůra střílí těsně vedle pravé tyče domácí branky.
Hra se vyrovnala a ve 30' jsme rozebrali domácí obranu, ale Pavel Sůra ve vyložené pozici míří tentokrát vedle levé tyče. Bohužel nedáš-dostaneš platí stále, domácí využili ve 36' špatného postavené bránicích hráčů a celkem lacino skórují. Prohráváme 1:0.
Ve 40' je dosti brutálně faulován Sůra domácím Hlaváčkem, ale ten neuviděl ani žlutou. Co naděláš.
Ve druhém poločase už nenastoupil Vinš, jenž s nedoléčeným zraněním přijel vypomoci, ale nešlo to. S malými změnami v rozestavení začínáme domácí přehrávat, ale bez vážnějšího zakončení. Domácí spoléhají na brejky a na standartky.
V 67' po rychlém vhození autu Gürtler přízemní přihrávkou přes celé malé vápno poslal míč, ale z našich hráčů nikdo v náběhu. V 75' domácí po standartní situaci z levé strany dávají na 2:0 a o osudu utkání je rozhodnuto.V poslední minutě ještě domácí hráč zahazuje tutovku a zápas končí.

Neúčast čtyř hráčů ze základu je na každém mužstvu znát. Některé připomínky "hlavnovských" diváků nemá ani cenu komentovat. Primitivové a vypitózové. Jen se z toho nepoto!

 

trenér

Sestava: Musil - Hanuš, Pokorný, Bůžek, Vašek - O. Němeček, M. Němeček, Sůra, Vinš - Tudoši, Beránek

Střídání: Gürtler - Vinš, Žďárský - Beránek

Připraveni: Zalabák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář