Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/13 - 3. kolo

12. 9. 2012

Kostelní Hlavno   -   Sokol Kosořice  
           1 : 2    /1:2/

  Utkání přeložené ze soboty na neděli, neboť Kostelní Hlavno slavilo 960 let obce a v sobotu probíhaly hlavní oslavy a slavili i někteří hráči a na jejich výkonu to bylo znát. Neúčast pracovně zaneprázdněného Pavla Sůry byla osudová. Tento "dělník" v našem mužstvu je pro náš klíčovým hráčem, což se potvrdilo.

Utkání jsme sice rozehráli dobře. V 6' po dlouhém autu a zazmatkování hostí před brankou využil Vojta Toman a vedli jsme 1:0. Bohužel již v 8' zbytečně ztratil na půli Martin Němeček, jeho chybu mohl napravit Hanuš, ale nedůrazným odkopem nabídl hostům vyrovnání. 1:1.
Hosté hráli jednoduše a ve 13' po zaváhání Pokorného otáčí výsledek zápasu a vedou 1:2. V 18' hosté nepotrestali další zmatky v našich řadách. Ve 20' Musil vytáhl trestný kop nad břevno a ve 27' se opět vyznamenal Musil a jen jeho zásluhou prohráváme jen 1:2. Ve 43' mohl vyrovnat Jindra Bůžek, ale reflexivní zákrok také dobře chytajícího gólmana nám radost nepřinesl.
Ve druhém poločase jsme začali více bojovat, ale chyběla myšlenka i pohyb hráčů. Pro nevolnost musel na začátku poločasu odstoupit Toman. Nahradil ho Gürtler. Hrál se dosti podprůměrný fotbal, hosté se soustředili na bránění výsledku a nám se hra prostě nedařila. Sice šance Vaška a Gürtlera volali po vyrovnání, ale nedobré řešení daných šancí efekt nepřineslo. To se událo v 63' a 71'. Několik standartek nám také nevyšlo a tak jsme nepotvrdili dobrý výkon z minulého utkání.

Díky některým fanouškům, že nás nezatracují a uznali, že jsme neměli svůj den. Snad se z toho oklepeme a srovnáme si vše v hlavách.

trenér

 

Sestava: Musil - Hanuš, M. Bůžek, Hlaváček, Srnec - O. Němeček, M. Němeček, Pokorný, Vašek - J. Bůžek, Toman

Střídání: Gürtler - Toman

Připraveni: Žďárský, Zalabák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář