Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/13 - 2. kolo

3. 9. 2012


FK Řepov   -   Kostelní Hlavno   
3 : 4    
/2 :1/ Domácí mužstvo v prvém kole překvapilo výhrou nad Rezervou Benátek 3:0 na jejich hřišti. Několik nových mladých hráčů domácích do mužstva vnesla bojovnost a agresivitu v soubojích. Po nočním dešti bylo hřiště notně nasáklé, ale trávník byl perfektní a fotbalu i trochu pomohl.

Již od první minuty bylo patrné, že domácí budou těžit z dlouhých nákopů svého brankáře a spoléhat na standartní situace. Ve 4. minutě náš gólman Zalabák musel na 2x likvidovat trestný kop. Náš tým nedokázal ve středu hřiště a v útoku podržet míč a tak domácí v 9' po rohovém kopu, kdy Zalabák nedůrazně vyboxoval a  z dorážky domácí vedou 1:0.
Naši hráči se stále nemohou dostat do hry. V 16' Pokorný marně naháněl domácí útočníka a jeho střela jen olízla Zalabákovu šibenici. Hra se postupně vyrovnává a i my začínáme ohrožovat domácí branku.
Ve 20' Jindra Bůžek udržel míč v pokutovém území, natáhl na sebe hned tři obránce a polostřelou-polopřihrávkou vrátil zpět před branku, ale Vojta Toman o kousek nedosáhl. Ve 25' Sůra prošel svým typickým způsobem, ale v jasné pozici dává vedle. O tři minuty později je ve výskoku před naší bránou faulován Hlaváček, ale trestný kop je nařízen proti naší brance. Domácí kapitán prostřelil co se dalo a bylo to 2:0. Trochu šok, neboť už jsme se začali prosazovat hlavně kombinací po zemi a prohráváme o dva góly.
Cítíme oprávněně křivdu, ale co neděláš. V 36' se konečně prosadil Pavel Sůra a po zdařilé kombinaci celého mužstva snižujeme 2:1.
Ve 40' dokonce srovnáváme, ale z ofsajdu. Těsně před přestávkou zahráváme dva rohové kopy. Při prvém po signálu M. Bůžek jen trefil domácího obránce a v dohrávce O.Němeček jen o vlásek nedosáhl. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním výsledek otočit. Domácí už jsou určitě hratelní. V 50' Jindra Bůžek udržel dlouhý výkop, skvěle se uvolnil a nabídl Sůrovi vyrovnání. Toho však vychytal domácí gólman Vlk. Nedáš-dostaneš platí stále. Z následujícího protiútoku se z dobrých 25 metrů bombou trefil domácí středopolař a nevypadá to dobře. Jenže v 56' z trestného kopu rovněž z 25 metrů do pravého rohu branky snižuje Martin Bůžek a jsme ve hře.
Domácí stále spoléhají na dlouhé nákopy a z nich případné fauly a trestné kopy. Začínáme je přehrávat, dobře hrají oba útočné hroty. V 65' je sice do rohu hřiště vytlačen Toman, ale neskutečným kopem od rohového praporku nacentroval naslepo a Pokorný nadběhl z postu pravého obránce a vyrovnal z voleje na 3:3.
Domácí se před naší branku dostávají jen sporadicky a bez vážnějšího zakončení. V 70' zahrává M. Bůžek trestný kop z naší poloviny na svého bráchu Jindru, ale ten nestačil v gólové pozici tečovat. Škoda. Naši hráči cítí, že vítězný gól musí přijít. V 72' minutě opět Pavel Sůra zaváhal, ale stačil uvolnit O. Němečka, ale ten má neskutečnou smůlu a tak až dorážka Vojty Tomana vede k obratu ve skóre. Vedeme 4:3. Utkání graduje, domácí se snaží o vyrovnání. Nebezpečné 2-3 rohové kopy odvracíme a trestný kop v 85' vyráží Zalabák na roh.

To je ze strany domácích vše. Konec zápasu se spíše nehraje jak hraje a po taktických střídáních zápas končí naší zaslouženou výhrou.

 

sestava: Zalabák - Pokorný, M. Bůžek, Hlaváček, Srnec - O. Nemeček. M. Nemeček, Sůra, Vašek - J.Bůžek, Toman

střídali: Gürtler, Beránek, Hanuš

přpraveni: Musil, Zďárský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář