Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/13 - 12. kolo

13. 11. 2012

  Karbo Benátky "B"  -  Kostelní Hlavno          
          0 : 3    
/0:2/

  Po delší době jsme nastoupili téměř v ideální sestavě, nepočítáme-li dlouhodobě nemocné či zraněné hráče. Po těžkém a náročném zápase ve středu v Kosmonosech jsme si spravili fotbalovou chuť, i když se hrálo na „umělce“.

   Ve 2.‘ prvého poločasu J. Bůžek přesným centrem našel Tomana, ale ten prováhal. Málem se opět potvrdilo pravidlo „nedáš – dostaneš“: na druhé straně v téže minutě Musil reflexivně vyrazil tečovanou střelu. Ve 12.‘ trestný kop M. Bůžka jen těsně vedle domácí tyčky. Hru jsme jasně ovládli a jen jsme doufali, že to tam spadne. Pomohla nám ruka domácího hráče v pokutovém území, kterou J. Bůžek bezpečně proměnil. Tento hráč měl nevídanou chuť do hry. Ve 25.‘ centrovaný míč J. Bůžka z pravé strany zapadl za záda domácího brankaře. 0:2. Na hru našeho mužstva se dá dívat. V 35.‘ po akci z levé strany opět J. Bůžek z voleje jen těsně nad. Domácí jen sporadicky ohrožují naši obranu. Ve 40.‘ opět chaos před domácí brankou, ran jako u Werdenu, ale gól nepadl.
  Ve druhém poločase jako by do rozjetého soukolí někdo nasypal písek. Hra se přestala dařit a domácí to vycítili. V 62.‘ po rohovém kopu se rozezněla tyč Musilovy branky. V 77.‘ se konečně začínáme prosazovat, ale to by Toman nesměl pokazit skvělou akci Tudošiho a Bůžka, kdy minul lehký centr. V 80.‘ založil akci střídající Beránek: vybídl Tomana, ten nezištně uvolnil J. Bůžka, který do prázdné brány dává na 0:3. Po červené kartě a „Stopce“ HATRIK. V 85.‘ opět Beránek z levé strany prošel obranou, obešel i brankaře, ale v koncovce selhal. Trefil jen tyč opuštěné branky a odražený míč Toman nedorazil. Těžká pozice. Poslední slovo měl opět Beránek, ale ani tentokrát nabídnutou šanci, kdy šel sám na brankaře, nedal a přestřelil.

   Utkání končí celkem snadným vítězstvím, ale co my nedáme…. A ty druhé poločasy…..!?? V utkání vynikl i pan rozhodčí, který fotbalu nepřekážel a nekazil ho. Byl nad věcí, měl autoritu a vše bylo v pohodě.                     

trenér        

Sestava: Musil – Hanuš, Pokorný, Hlaváček, Srnec

                             Tudoši, M. Bůžek, Sůra, Vašek

                                       J. Bůžek, Toman

Střídali:     Mašek - Vaška

                 Beránek – Srnce

                 Žďárský – J.Bůžka

 
Připraven: L. Zalabák 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář