Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/13 - 10. kolo

10. 11. 2012

 SK Kosmonosy - Kostelní Hlavno
             2 : 2     
/0:2/

V sobotu 27.10. napadl sníh a hrát se prostě nedalo. Po velkých debatách se nakonec vybral termín na středu, což bylo pro oba týmy nešťastné. Neznalost a neochota některých osob tak postavila oba týmy před hotovou věc. Ostatní, až na výjimku, hrají až po sezóně. K utkání jsme nastoupili v 11 hráčích s gólmanem Zalabákem na hrotu útoku.

Do utkání jsme vstoupili opět aktivně a hru jsme jasně ovládli. Již v 8' po faulu na Zalabáka dal Martin Bůžek z trestného kop vedoucí gól. 1:0. Ve 12' ,po rohovém kopu Tudošiho, Sůra střílí hlavou nad. Domácí zahrozili ve 20', když po odraženém míči po odkopu domácí hráč v jasné gólovce dal nad. Ve 23' založil M. Bůžek asi nejhezčí akci v zápase a po kombinaci dalších hráčů Vojta Toman zvyšuje na 2:0.
I nadále pokračujeme v nátlakové hře. Domácí často faulují. Tvrdé fauly na Tudošiho a Sůru jsou potrestány, ale žluté karty nic neřeší, neboť se neudělují. Ve 30' zahrává Toman roh, přesně nachází M. Bůžka na hranici pokutového území, ale jeho dělovka jen olízla břevno domácí branky. Další roh Tomana ve 35' a neproměněná šance Zalabáka, který dal opět nad. Ve 45' sólo předvedl Tudoši, ale jeho slabší střelu brankář se štěstím vytěsnil na roh.
Ve druhém poločase přišlo na hřiště "jiné mužstvo" domácích. Od prvé minuty se do nás zakously a mezi 48' a 55' jsme mohli snad 3x inkasovat. V kabině si o přestávce něco řekneme, ale na hřišti je to jinak. 20-ti minutový nápor domácích jsme přežili bez gólu. V 68' opět střelu M. Bůžka z trestného kopu gólman domácích vytáhl na roh. V 70' nezkušenost a bojácnost Ondry Vaška dala příležitost domácím snížit na 1:2.
Klíčový moment v utkání se odehrál v 81', kdy prošel Sůra, ale jeho střela skončila jen na tyči domácí branky. Měli jsme 3-4 gólovky na vstřelení třetího gólu, ale to štěstí nám chybělo. Síly nám dochází, Zalabáka chytají křeče, ale i ostatním na těžkém terénu ubývají síly. V 88' doslova čaroval gólman Musil, když vyrazil snad pět střel z nichž dvě byly gólové.
Blíží se konec utkání. Bohužel naši vyčerpaní útočníci míč na polovině domácích neudrželi. Domácí touží po vyrovnání, v 90' se jim to podaří, ale domácí hráč evidentně zahrál rukou, ale ta byla velkoryse přehlédnuta a bylo to 2:2. Asi zasloužené vyrovnání pro domácí, ale neregulerním gólem.  Emoce jsou velké, ale zápas ještě nekončí. Domácí znovu a znovu obtěžují Musilovu branku a v 94' nastřelují spojnici naší branky a utkání vzápětí končí.

Před druhým poločasem jsme si remízu nepřipouštěli, ale můžeme být rádi, že jsme neprohráli. Improvizovaná sestava je problém káždého utkání. Co s tím?

trenér

sestava: Musil - Hanuš, M. Bůžek, Hlaváček, Mikšovský - Žďárský, Tudoši, Sůra, Vašek - Toman, Zalabák
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář