Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/13 - 1. kolo

27. 8. 2012

Kostelní Hlavno - Krnsko           

                   3 : 0      /1:0/

Sestava:  Musil - Pokorný, M.Bůžek, Hlaváček, Srnec - Tudoši, M. Němeček, Sůra, Vašek - J.Bůžek, Toman

Střídali: O. Němeček, Beránek, Hanuš

Připraveni: Zalabák, Kříž, Gürtler


Hned v prvém kole se střetlo 2. a 3. mužstvo uplynulého ročníku. Naše mužstvo nedosáhlo změn. Hostům chyběli dva potrestaní hráči a útočník Prskavec, který přestoupil do Horek. 

Od úvodního hvizdu naši hráči na soupeře doslova vlítli. První šance přišla již ve druhé minutě, kdy Pavel Sůra prošel obranou, ale v jasné střelecké pozici zvolil přihrávku na Jindru Bůžka, ale hostující stoper jeho úmysl vystihl. Ve 4' Martin Bůžek z dobrých 35 metrů tvrdou střelou k tyči prověřil pozornost hostujícího gólmana. Ten se štěstím vytáhl na roh. V 7' založil Pokorný akci přes Sůru a Tomáš Tudoši nabídnutou šanci proměnil ve vedoucí gól. 1:0!
Naše mužstvo předvádělo do 20' velice solidní fotbal s pohybem a kombinační hrou. V 19' hosté ztrácí ledabyle na naší polovině míč a rychlý protiútok, kdy se v samostatném úniku ocitl Jindra Bůžek, ale poslední hráč ho "skosil". Jasně červená karta udělena nebyla a žlutou přijal s úsměvem. Po tomto zákroku se naše herní převaha začala vytrácet a hosté ve 26' po dlouhém autu jen těsně přestřelují Musilovou branku.
Ve 29' hosté na naší polovině opět propadli a hned tři naši hráči běželi na jediného obránce, ale špatné vyřešení této příležitosti se nám málem vymstilo. Hosté ve 43' zahrávají trestný kop z dobrých 25-30 metrů a bombu pod břevno Musil s námahou vytěsnil na roh. Ten byl velice dobře zahrán, a tak opět vynikl náš gólman, který vyboxoval do bezpečí. Poločas vyzněl pro nás sice vítězně, ale pouze s jednogólovým náskokem.
Vstup do druhého poločasu nám vyšel. Neúnavný Pavel Sůra po kombinaci s "Tudym" unikl po pravé straně, na jeho centr si naběhl Jindra Bůžek, jehož střelu přizdvihl hostující obránce a bylo to 2:0! Oslava narozenin gólem - paráda. To běžela 47'. V 50' je faulován v dobré pozici opět Jindra Bůžek, ale trestné kopy nebyli v tomto utkání naši silnější stránkou. V 59' po velkém zaváhání našich obránců Musil nedopustil drama a vytěsnil na roh. V 70' hosté zahrávají trestný kop z nebezpečné vzdálenosti, ale jen těsně nedali. Konečnou pojistku zajistil nejlepší střelec uplynulé sezóny Vojta Toman, kdy po kombinaci agilního Sůry, který vybídl střídajícího O. Němečka do úniku, ten našel Tomana a bylo to 3:0.

Na úvod docela solidní úroveň utkání, ke které svým dobrým výkonem přispěl i rozhodčí Vrabec. Až na to zaváhání při neudělení červené karty.
 
trenér

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář