Jdi na obsah Jdi na menu
 


První přípravný zápas - sobota 28.7.2012

29. 7. 2012

         TJ ZD Kostelní Hlavno - Sokol Luštěnice  1:3 /0:2/

   V prvém přípravném zápase přivítalo naše mužstvo nováčka I.A třídy Sokol Luštěnice.                  V úmorném vedru byl soupeř běhavější, ale naše mužstvo určitě nepropadlo. Dokud mu síly stačily, byl zápas naprosto vyrovnaný. 

   Po téměř dvouleté přestávce se představil po zranění Marek Vinš a předvedl, že z fotbalového řemesla toho moc nezapomněl a vydrží-li mu zdraví, bude platným hráčem. Z kádru chyběli pouze bratři Bůžkové (na dovolené), L. Mašek, L. Hlaváček a T. Beránek. Jinak se z hostování vrátil Ondra Vašek z Bra-Bolu.Tedy se představilo 17 hráčů. Prohráli jsme 1:3, náš gól dal Pavel Sůra.

   I. poločas

Zalabák - Hanuš, Pokorný, Novák, Kříž

              Vašek, Vinš, Sůra, M.Němeček

                         Toman, Tudoši

    II.poločas

Musil - Žďárský, Pokorný, Kříž (Hanuš), Srnec

                O. Němeček, Vinš, Sůra,  Vašek

                       Toman, Gürtler (Mauer)

                                                                                    trenér