Historie klubu

Kdy fotbalový klub vznikl se přesně neví. Původně byly v Kostelním Hlavně kluby dva, Meteor a Sokol. Podle pamětníků se hrál fotbal na nejnižší úrovni jednu sezonu ano, druhou ne. Okolo roku 1948-50 až do roku 1963 se fotbal v Kostelním Hlavně nehrál vůbec.

Původní fotbalové hřiště bylo nad poštovním úřadem, kde nyní stojí bytové domy. Znovuzrození oddílu nastalo v roce 1963.

V sezóně 1963-64 pozdzimní část soutěže mužstvo odehrálo na hřištích soupeřů, neboť se v "Kosteláku" budovalo nové stávající hřiště. Tady vznikl název TJ Nové Hlavno a později nynější TJ ZD Kostelní Hlavno. Právě zemědělské družstvo bylo hnacím motorem tohoto klubu. Několik let se pravidelně účastnilo soutěže o "Zlatý klas" a také ho na svém hřišti pořádalo. Bohužel ani jednou ze dvou finálových kol neuspělo.

Jinak se hráli v Hlavně okersní soutěže ať dospělých, dorostu nebo žáků. Pouze dorost pod vedením Jardy Pánka mladšího a pak Petra Hánla v sezóně 2006-07 postoupil do krajské I. A třídy a tu hrál v sezónách 2007-08 a 2008-09. Pak ale nastal generační propad a dorost zanikl. A tak se do soutěže dospělých přihlásilo "B" můžstvo, kde hráli jak dorostenci, tak i dospělí. Bohužel v sezóně 2011-12 musel být  B-tým ze soutěže odhlášen.

V uplynulé sezóně skončilo A mužstvo mužů na druhém místě okresního přeboru mladoboleslavska, což je v novodobé historii nejlepší umístění klubu.

Klubové barvy jsou bílá a modrá.